KDO JSME

3P-CHEM s.r.o. — Distributor chemických surovin a obalů

Firma 3P-CHEM s.r.o. byla založena v roce 2004. Jejím cílem je stát se spolehlivým dodavatelem chemických surovin, materiálů a obalů v ČR a v SR. Od roku 2008 výrazně rozvíjíme obchod s obaly pro chemický, barvářsko-lakařský, farmaceutický a také potravinářský průmysl. Pokud ještě nepatříte mezi naše zákazníky, rádi Vám představíme naše konkurenční výhody, se kterými se dostanete mnohem dál.

Nabízíme řešení od zpracování návrhů nových plastových obalů – vytvoření 3D modelu – přes výrobu forem až po konečnou výrobu plastu. Dále jsme schopni zákazníkům nabídnout kalkulaci na obaly při převzetí jejich stávajících zákaznických forem.

NAŠE PRODUKTY

Podívejte se na stručné představení našich produktů

slider-o-nas-suroviny

CHEMICKÉ SUROVINY

Distribuujeme chemické produkty a přírodní materiály pro nátěrové hmoty, tmely, stavebnictví a výrobu plastů od významných výrobců. K těmto produktům dodáváme vzorkovnice a samozřejmostí je i odborný servis.

OBALY

Dodáváme ocelové obaly, obaly z HDPE, jemného plechu a v neposlední řadě i obaly skleněné. Obaly v objemech od 0,1 do 230l s certifikací RID/ADR, UN, atestem pro potravinářské a farmaceutické použití. Na přání zákazníků jsme schopni zajistit potisk obalů.

pracujte u nás

Nabídka volných volných pracovních míst

Hledáte práci v perspektivní společnosti a jste ochotní cestovat? Máme pro Vás zajímavou prací na pozici Obchodně-technický manažer.

Naši partneři
umicore
ral
worlee
mineralia
envases
bendalutz

3P-CHEM s.r.o.

Váš spolehlivý distributor chemických surovin a obalů.